Середа, 14.04.2021, 00:38

Вітаю Вас Гість | RSS

Дякую, що зайшли на сайт!


Стенди бувають кількох категорій:

 Інформаційні стенди. Вони бувають з кишенями, на обертових опорах і з напрямними. Перші - звичайно вони використовуються на місці продажу чи послуг. Оформлення у нього найпростіше - пластикова дошка з кишенями, бажано прозорими. На цьому стенді відвідувачі зможуть знайти всю цікаву для них інформацію у вигляді буклетів та рекламних листів. Якщо говорити про друге, то зазвичай використовуються обертові листи, які відвідувач буде перевертати сам. Бажано розробити оригінальну конструкцію з яскравим, оригінальним оформленням, яка привертала б відвідувачів. Треті використовуються там, де потрібно швидко і легко змінювати інформацію
 Демонстраційні стенди використовуються на виставках, в місцях продажів і в демонстраційних залах.
Вони бувають підлоговими і настінними, стаціонарними і мобільними.
 Мобільні стенди можна розібрати, упакувати і перевезти на іншу виставку. Також вони зручні тим, що їх можна довільно розмістити і легко встановити.


Оформлення стендів - це ціле мистецтво. Проте є кілька моментів, які слід враховувати. Основними напрямками в тому, як оформити стенд, повинні бути:
1. Використовуйте логотип і кольори компанії.
2. В оформленні повинен бути присутнім фірмовий стиль.
3. Подбайте про те, щоб була достатня кількість роздаткового матеріалу (буклетів, брошур, каталогів).
4. У роздатковому матеріалі, також використовуйте логотипи та кольори компанії.
5. Враховуйте, на кого орієнтовані стенди. Наприклад, якщо вони звернені до молоді, то, швидше за все, тут має бути присутня сучасна графіка.
6. Подумайте про те, як додати в оформлення стенду квіти чи якісь елементи декору. Це можуть бути навіть кілька елементів ручної роботи.
7. Подумайте про те, щоб зробити стенд незвичайної форми. Як правило, навіть незвичайна форма стенду може привернути до себе увагу.