Вівторок, 19.03.2024, 06:47

Вітаю Вас Гість | RSS

Дякую, що зайшли на сайт!
Інструкція

1

Оформляється класний куточок відповідно до певним напрямом виховної роботи (свята, змагання, олімпіади), і оновлюється щонайменше раз на два тижні. Наповнення залежить від віку учнів: для молодших класів підійде стінгазета з ігровими матеріалами, для школярів старшого віку дається пізнавальний матеріал про наукові дослідження.



2

У шкільному куточку неодмінно слід створювати рубрику" творча скарбничка ". В даний розділ поміщаються роботи учнів, виконані на уроках малювання, праці, також підходять вірші та оповідання власного твору. Кожен учень повинен бачити, що все, що він робить - не даремно, його поважають за здібності і прагнення проявити себе.



3

У рубриці" іменинники місяця "відзначаються дні народження учнів. Крім сухого згадки прізвищ і чисел, варто урізноманітнити розділ всілякими доповненнями.
Наприклад, взяти невеличке інтерв'ю у іменинника про те, чого він очікує від свого нового року, до яких досягнень у сфері освіти буде прагнути. Або додати побажання учнів (тільки після попереднього перегляду) про те, які успіхи вони хотіли б бачити у однокласника в цьому році.



4

На окремому аркуші відображається план заходів та графік чергувань. Важливо, щоб учні розуміли значимість шкільного куточка і зверталися до нього за допомогою.


5

У класному куточку слід позначати перемоги учнів, для цього вивішувати дипломи, грамоти, листи подяки. Дитина повинна пишатися своїми досягненнями, а решта дітей повинні прагнути отримувати результати не гірші, ніж у свого однокласника.


6

Було б не зайвим створити "веселу перерву", що містить розважальний матеріал: смішні історії зі шкільного життя, анекдоти, головоломки . Учні зможуть відпочити від важких уроків, читаючи кумедні розповіді про своїх однолітків.




Корисні поради

Класний куточок повинен бути втіленням творчості, всебічності, актуальності, тільки тоді він буде цікавий вчителям, учням і їх батькам.