П`ятниця, 15.11.2019, 17:45

Вітаю Вас Гість | RSS

Дякую, що зайшли на сайт!
В2. Країна дитинства – країна казкова,
         І часто дорослих вона вабить знову.
         І часто дорослі літають у мріях,
         Вернутись в дитинство живе в них надія.
В1. Сьогодні наша школа нагадує осіннє дерево, від якого відірвалось 25 листочків. Нехай же доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Дружіть між собою, приходьте до школи,пам’ятайте вчителів.
Завжди пам'ятайте: ви - її діти, її вихованці. Вам тут завжди будуть раді, вислуxають, порадять, допоможуть. Почепіть свої листочки на наше символічне ,уже традиційне шкільне дерево. Це буде постійно нагадувати про вас.
("Шкільне дерево")
В1. Мрійте, кохайте, прагніть до кращого, і все у вас буде добре. А школа, як пам’ять про ваше дитинство, хай висвітлює ваш життєвий шлях.
В2. Дорогі друзі! Ще не раз у цьому залі лунатимуть сміх і спів, нові діти сідатимуть за парти і щороку школа прощатиметься зі своїми випускниками. А ви, дорогі випускники, востаннє стоїте у цьому святковому залі. Запам'ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань. І, якщо у дорослому житті у вас траплятимуться хвилини відчаю і розлуки, якщо доля буде несправедливою до вас, якщо зустрінуться на вашому шляху лихі люди, згадайте оце свято, своїх друзів дитинства і вам станс леї ніс, ми відчуєте себе не такими самотніми.
В1.Дорогі випускники! Зараз у вас настає ота хвилина, яку можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям. Ви підете в це життя шляхами, які наворожила вам доля. Задобрим слов'янським звичаєм, всім, хто вирушає в дорогу, стелять на удачу рушник, щоб шлях був чистим, гарним і квітучим, якоті рушники. А розстелять ці рушники перед своїми дітьми материнські руки, найтепліші, найдобріші, найрідніші.
(Мами стелять рушники.)
Тихо лунає мелодія "Рідна мати моя...".
В2.Два крила в рушничка,
Мов два птаха,
Понесуть у далекі світи
 
В1. Щасти вам!У добру путь, наші любі діти, корабель життя чекає на вас!
В2.Вечір, присвячений врученню свідоцтв учням Ізяславської школи –інтернат оголошується закритим.
 
(звучить гімн України)